Corel AfterShot 3 zupełnie za darmo!

Mam świetną wiadomość dla tych, którzy nie mają jeszcze wykupionej licencji Adobe. Jeszcze tylko przez kilkanaście godzin możemy pobrać program Corel AfterShot 3 zupełnie za darmo!

Corel AfterShot można wykorzystać do katalogowania, retuszu, obróbki zdjęć oraz wywoływania RAW-ów. Katalogowanie wspomagane jest przez rozbudowaną wyszukiwarkę odczytującą metadane i własne tagi użytkownika, a zdjęcia można układać w albumach, sortować według tagów, oceniać i porównywać. Jednak najważniejszą cechą tego programu jest możliwość niedestruktywnego modyfikowania zdjęć, ponadto wszelkie zmiany umieszczane są na warstwach, dzięki czemu wybrane kroki edycji można wyłączać lub usuwać. Daje nam to niemal nieograniczone możliwości edycji w nieliniowym procesie. Możliwa jest również edycja wielu wersji zdjęcia jednocześnie i porównywanie ich.

Jak odebrać prezent?

Aby pobrać program, trzeba wejść na stronę SharewareOnSale. Następnie klikamy w duży pomarańczowy przycisk na górze strony. Uzupełniamy formularz swoimi danymi i pobieramy instalator. Przechodząc przez proces instalacji, uważajcie na niechciane oprogramowanie (PUP).

Strona promocji

Wymagania sprzętowe

Windows

 • Windows® 10, Windows® 8.1, Windows® 8, Windows® 7 z najnowszym Service Packiem (64-bitową)
 • 64-bitowy procesor Intel lub AMD (zalecane są procesory wielordzeniowe)
 • 2 GB pamięci RAM (zalecane 4 GB dla HDR-ów)
 • 400 MB wolnego miejsca na dysku
 • Rozdzielczość 1024×768 z 16-bitowym wyświetlaczem (zalecana rozdzielczość 1280 x 768 z 24 bitowym wyświetlaczem lub lepsza)
 • Zalecane połączenie internetowe do pomocy online i aktualizacji programu

Macintosh

 • Mac OS X 10.9 lub nowszy (64-bitów)
 • Wszystkie Intel Mac są wspierane
 • 2 GB pamięci RAM
 • 250 MB wolnego miejsca na dysku
 • Rozdzielczość 1024×768 z 16-bitowym wyświetlaczem

Więcej informacji o programie znajdziecie na stronie Corela.

Zobacz również: Drukuj swoje zdjęcia prosto z Lightrooma

Źródło: Dobreprogramy, Corel, Sharewareonsale

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aktualności:

Parodia okładki "Vogue" na wystawie. Organizatorzy nie podpisali autorów Snapseed na Androida gotowy do pobrania, wersja na iOS także za darmo Wszystkowidząca kula dla oddziałów specjalnych Ruszamy z poradnikami na temat domowego studia fotograficznego Bogata rodzina poszukuje fotografa. Zapłacą 80 tysięcy funtów rocznie Jest nowy firmware do Canona EOS-1D X - nowe funkcje i drobne poprawki Nikon D3500 pomoże ci uchwycić najważniejsze momenty w życiu [test] Na zdjęciu w jednej ze szkół retuszer pozmieniał kolor skóry uczniów 101 skrótków do Photoshopa w 5 minut 120 tysięcy dolarów za ustawione zdjęcie. Skandal w konkursie HIPA Fotograf gwałcił, podglądał i wystawiał oceny. Prowadził agencję modelek Legendarna Holga zamyka fabrykę. Czy to koniec ery lomografii?

Popularne w tym tygodniu:

Kodak sprzedany Chińczykom. Chodzi o papiery i chemię fotograficzną