Corel AfterShot 3 zupełnie za darmo!

Mam świetną wiadomość dla tych, którzy nie mają jeszcze wykupionej licencji Adobe. Jeszcze tylko przez kilkanaście godzin możemy pobrać program Corel AfterShot 3 zupełnie za darmo!

Corel AfterShot można wykorzystać do katalogowania, retuszu, obróbki zdjęć oraz wywoływania RAW-ów. Katalogowanie wspomagane jest przez rozbudowaną wyszukiwarkę odczytującą metadane i własne tagi użytkownika, a zdjęcia można układać w albumach, sortować według tagów, oceniać i porównywać. Jednak najważniejszą cechą tego programu jest możliwość niedestruktywnego modyfikowania zdjęć, ponadto wszelkie zmiany umieszczane są na warstwach, dzięki czemu wybrane kroki edycji można wyłączać lub usuwać. Daje nam to niemal nieograniczone możliwości edycji w nieliniowym procesie. Możliwa jest również edycja wielu wersji zdjęcia jednocześnie i porównywanie ich.

Jak odebrać prezent?

Aby pobrać program, trzeba wejść na stronę SharewareOnSale. Następnie klikamy w duży pomarańczowy przycisk na górze strony. Uzupełniamy formularz swoimi danymi i pobieramy instalator. Przechodząc przez proces instalacji, uważajcie na niechciane oprogramowanie (PUP).

Strona promocji

Wymagania sprzętowe

Windows

 • Windows® 10, Windows® 8.1, Windows® 8, Windows® 7 z najnowszym Service Packiem (64-bitową)
 • 64-bitowy procesor Intel lub AMD (zalecane są procesory wielordzeniowe)
 • 2 GB pamięci RAM (zalecane 4 GB dla HDR-ów)
 • 400 MB wolnego miejsca na dysku
 • Rozdzielczość 1024×768 z 16-bitowym wyświetlaczem (zalecana rozdzielczość 1280 x 768 z 24 bitowym wyświetlaczem lub lepsza)
 • Zalecane połączenie internetowe do pomocy online i aktualizacji programu

Macintosh

 • Mac OS X 10.9 lub nowszy (64-bitów)
 • Wszystkie Intel Mac są wspierane
 • 2 GB pamięci RAM
 • 250 MB wolnego miejsca na dysku
 • Rozdzielczość 1024×768 z 16-bitowym wyświetlaczem

Więcej informacji o programie znajdziecie na stronie Corela.

Źródło: Dobreprogramy, Corel, Sharewareonsale

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aktualności:

Wojna w Ukrainie: Zdjęcia miejsc przed i po rosyjskim ataku Chłopiec wisiał nad przepaścią. Ojciec ryzykował życie dziecka dla zdjęcia Influencerzy mają zakaz filtrów upiększających: "to wprowadza w błąd przy reklamie" Wernisaż wystawy fotografii Adama Golca Konwerter plików RAW, DxO Optics Pro 9 Elite Edition udostępniony za darmo Gali i festiwalu World Press Photo 2020 nie będzie przez SARS-CoV-2 Londyńskie metro lat 70. i 80. w obiektywie Boba Mazzera Facebook jak Flickr? Nowe możliwości publikacji zdjęć Fotograficzny przegląd sieci ? linki dnia Pojechał na Mundial ze sprzętem za 35.000 dolarów, wróci bez "5 klatek" po raz szósty Zdjęcie dnia. Kobiety w Polsce nie przestają walczyć o swoje prawa

Popularne w tym tygodniu:

Awantura z księciem Williamem. Przyszły król Anglii naskoczył na fotografa